Profesjonalne, skuteczne środki wyszczuplające, ujędrniające i modelujące sylwetkę. Z nami zgubisz nadmiarowe centymetry i wygładzisz wygląd skóry – stawanie się napięta, lekka i pozbawiona cellulitu.

Profesjonalne, skuteczne sposoby wyszczuplające, ujędrniające i kształtujące sylwetkę. Z nami zapomnisz nadmiarowe centymetry oraz zmienisz wygląd skóry – bronienie się napięta, miękka i zabrana cellulitu. Bezpieczna depilacja zapewni gładkość na dłużej.

Kliknij, aby rozwinąć opis zabiegu

Dermomasaż
Dermomasaż to powiązanie masażu technicznego z podciśnieniem. Polega on na jednoczesnym zasysaniu fałdu roli i rolowaniem ruchomymi rolkami.
Dermomasaż powoduje niszczenie tkanki tłustej oraz ograniczenie zabiegi kosmetyczne . Zabieg poprawia zarówno wygląd skór z faktem cellulitu, jak również tych drobnych, zbyt luźnych - np. po woli oraz porodzie. Zabieg pozwala szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie toksyn i drenaż limfatyczny. Również rozstępy ulegają znacznej redukcji. Skóra staje się wygładzona, jędrna, a efekty chyba natychmiast po wczesnym sposobu. Masaż ten trzyma zazwyczaj brzuch, uda, pośladki, a ważna zbudować go również na pełne ciało.
Środek jest całkiem intensywny, lecz niebolesny. W projekcie uzyskania długotrwałych efektów promuje się stosowanie braków w kolekcji z 6-15 .

Efekty:
widoczna redukcja cellulitu
znaczna poprawa jędrności skóry
zmniejszenie obwodów
redukcja dystansów i sprężystości skóry
poprawa stanu podstawy
Dla kogo:
dla kobiet pragnących wymodelować postać w wyznaczonych częściach
dla kobiet istniejących na kuracji odchudzającej
dla osób po porodzie, które już pragną powrócić do poważnej sylwetki

Liposukcja ultradźwiękowa to perfekcyjna opcja dla liposukcji chirurgicznej. Stanowi wówczas styl bezinwazyjny, modelujący sylwetkę za pomocą ultradźwięków o specyficznej mocy. W wniosku wibracji ultradźwiękowych wzrasta metabolizm komórek, rozbijane są wszelkie złogi, zwiększa się krążenie krwi, nasila się tempo usuwania szkodliwych towarów przemiany materii. Tłuszcze są wyciągane z układu za pośrednictwem układu limfatycznego i redukowane z moczem, dlatego niezmiernie ważne jest trafne wykształcenie chorego do sposobie. Przez parę dni przed zabiegiem należy zwiększyć spożycie płynów o ok.1-1,5 l dziennie. I po środka należy pić sporo wody, by umożliwić prawidłowe oczyszczanie organizmu z tłuszczu i toksyn.

Efekty:
wyszczuplenie mięsa w pas poddanych zabiegowi
zmniejszenie cellulitu
silne ujędrnienie skóry
Dla kogo:
dla kobiet z motywem miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, przeważnie w prowincji brzucha, ud, pośladków
dla pań marzących odzyskać sylwetkę po woli i porodzie
dla ludziach liczących wymodelować sylwetkę

Odpowiednia depilacja bikini potrafi przywrócić poczucie kobiecości i gwarancje siebie. Chociaż równie często napotykamy się z onieśmieleniem osób związanym z gatunkiem właściwej depilacji pod sensem jej głębokości. I więc jeździmy z korzyścią, omawiając 3 typy depilacji bikini:

Odpowiednia depilacja bikini potrafi przywrócić poczucie kobiecości i wiary siebie. Chociaż równie często trafiamy się z onieśmieleniem osób połączonym z wyborem właściwej depilacji pod sensem jej głębokości. Oraz więc jeździmy z ochroną, omawiając 3 typy depilacji bikini:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *